Warning: Undefined array key 1 in /home/pooyaray/public_html/plugins/system/pwtseo/pwtseo.php on line 1709

Warning: Undefined array key 1 in /home/pooyaray/public_html/plugins/system/pwtseo/pwtseo.php on line 1709
مشاور خوب در مشهد | 09152455366 | 09154433487

 

 مشاور خوب در مشهد

تلفن پذیرش و منشی جهت رزرو وقت :


09154433487 | 09152455366

 

 

برای انتخاب کردن یک مشاور خوب در مشهد باید در قدم اول به این سوال پاسخ داد که روانشناس خوب و مشاور خوب چه ویژگی هایی باید داشته باشد؟
تحصیلات یک روانشناس خبره چه تاثیری در کیفیت مشاوره و درمانش دارد؟

همانطور که اطلاع دارید پیدا کردن یک روانشناس و مشاور خوب سخت بوده و نیاز به تحقیق بسیار زیادی دارد برای یافتن بهترین روانشناس در مشهد و مشاور خوب در مشهد لازم خواهد بود در خصوص تخصص ها و رزومه او اطلاعات کافی را کسب کنید.

مشاور خوب در مشهد

یک روانشناس برای ارائه روان درمانی و تراپی باید در رشته روانشناسی تحصیل کرده باشد و در مقطع کارشناسی ارشد و پس از آن گذراندن کارآموزی و دریافت مجوز های لازم به مشاوره و درمان بپردازد و همچنین می تواند زیر نظر یک دکتر روانشناس و استاد دانشگاه به صورت سوپروایزری فعالیت قانونی کند.

برای انتخاب یک مشاور خوب در مشهد باید حوزه فعالیت او را بهتر بشناسید از ویژگی های یک روانشناس خوب این است که بیشتر فعالیت های ایشان در خصوص زمینه های خاصی می باشد و تمرکز خود را بر طی شدن روند درمانی بیماران و مطالعه پرونده آنها گذرانده است.

راهنمای انتخاب یک مشاور خوب :

اگر بخواهم با شما صادقانه صحبت کنم باید بگویم که پیدا کردن یک مشاور خوب مسئله ای دشوار می باشد امروزه با گسترده شدن فضای تبلیغاتی در اینترنت و یک سرچ ساده به این نتیجه می رسید که بسیاری خود را روانشناس برتر در ایران و جهان می دانند اما این امر در حالی است که بیشتر این افراد حتی رزومه های معتبری هم ارائه ندادند از آنجایی که روان شناسی مبحث بسیار حساس و با اهمیتی می باشد پیشنهاد ما به شما عزیزان و کاربران این است که یک مشاور با ویژگی های خوب را انتخاب کنید همانطور که گفته شد تحقیق در برابر درباره رزومه روانشناس خوب می تواند شما را از انتخاب بهترین روانشناس مطمئن کند.

در زمانی که به یک مشاور خبره و خوب در مشهد مراجعه می‌کنید او با تغییر رفتار و احساس و افکار شما سعی بر این دارد که برای رفع مشکلات شما درک نماید. از مهم‌ترین اهداف برای مراجعه به یک روانشناس بهبود روابط فردی و افزایش کارکرد نظام خانواده میباشد و همچنین می توانید با کمک یک روانشناس خوب و مشاوره خبره زندگی سالم تری را تجربه نمایید.

 

  حتماً بخوانید:    درمان قطعی پانیک

 

به عنوان مثال می توان برای درمان مشکلاتی از قبیل :

- کاهش علائم افسردگی

- رهایی از اضطراب و استرس

- مقابله با انواع فوبیا و ترس ها

- کاهش نوسانات خلقی

- ترک رفتارهای اجباری مانند وسواس

- حل تعارض با شریک زندگی خود

- مقابله با تغییرات زندگی مانند از دست دادن عزیزان و یا طلاق

و ... اشاره کرد.

افراد زیادی اصطلاحاتی مثل روانشناس خوب در مشهد یا دکتر روانشناس خوب  را این روزها به دنبال آن هستند و در اینترنت سرچ و جستجو می کنند. راستی، اگر شما هم به دنبال لیست روانشناسان مشهد یا تهران و یا دکتر روانشناس یا دکتر مشاوره خوب هستید، یا به دنبال دکتر روانشناس کودک، نوجوان یا دکتر روانشناس خانواده در مشهد می گردید، با کارشناسان پذیرش سامانه الو روان شناس در تماس باشید تا لیست بهترین روان شناسان مشهد را به شما معرفی کنند. متخصصین سامانه الو روانشناس، براساس تخصص و نیاز روز جامعه و همچنین تعهد و تجربه کاری از مراکز معتبر کشور گلچین شده اند؛ شعار مجموعه ما  تعهد در کار، تخصص در فرایند رواندرمانی و مشاوره و انصاف در برخورد با مراجعین است. قطعا شما هم برای انتخاب یک روانشناس خوب، معیارهایی دارید، ولی پیشنهاد ما به شما تعهد، اخلاق حرفه ای، تخصص و تجربه حرفه ای است، پس با ما همراه باشید.

 

اهداف درمانی روانشناس و مشاور خوب :

- انتخاب مناسب ترین نوع درمان

- کاهش علائم افزایش عزت نفس و دوست داشتن خویشتن

- بهبود روابط بین فردی

- فهم و درک دقیق از مشکلات

- رشد شخصیتی

 

لازم به ذکر است که یک روانشناس خوب و مشاوره خبره در مشهد کسی میباشد که مهارت فردی لازم را برای ارائه با کیفیت خدمات روانشناختی دارا باشد علم‌روانشناسی ترکیبی از انواع مهارت ها در کنار دانش است یک روانشناس خوب به خوبی احساسات خود را باید مدیریت کند.

 

برخی از مهارت های یک مشاور خوب عبارتند از :

- همدلی کردن

- درک و فهم مراجعه‌کننده

- مهارت های ارتباطی موثر

- مهارت گوش دادن

- مهارت حمایتی

- مهارت پرسشگری

- برنامه محور بودن

 

و در آخر لازم میدانم که روان شناسان و مشاوران مسئولیت عظیمی را دارند آنها توانایی کمک به تغییر زندگی بهتر افراد را دارند و همچنین می توانند باعث آرامش و احساس امنیت حال مراجعین خود باشند نکته مهم دیگر این است که حس امنیت را باید به بیمار خود و روش‌هایی منتقل کند تا یک جلسه مشاوره روانشناسی به صورت مطلوب تمام شود و همچنین یک روانشناس خوب باید حافظ و امین راز های بیمار و مراجعه کننده خود باشد.

مشاوره حضوری روان شناسی در مشهدمشاوره تلفنی روان شناسیمشاوره رایگان روان شناسی

 

 برای دریافت راهنمایی بیشتر و اخذ نوبت می توانید با
 
شماره
تلفن های ۰۹۱۵۴۴۳۳۴۸۷ و ۰۹۱۵۲۴۵۵۳۶۶ تماس حاصل فرمایید

 

   

  حتماً بخوانید:  روانشناس خوب در مشهد

 

مشاور خوب در مشهد

 
 
 
  
الو روانشناس
 
 
FERESHTEH/EDALAT
 
© Copyright Qode Interactive. This is a part of R.C.C theme.

 

Instagram.Icon.1 Instagram.Icon.1 Instagram.Icon.1 Instagram.Icon.1